Ponuka pre užívateľov Froby ako "odškodné"

 

21 video kurzov efektívneho online marketingu
+ každý týždeň nový video tréning

(ZDARMA na dobu, kým máte predplatenú aplikáciu Froby)

Online tréningy, ktoré v rámci Funnel Clubu získate:

Podľa štúdie Copyblogger 80% ľudí číta nadpisy a len 20% ľudí pokračuje v čítaní ďalej (podľa toho, ako sa im páčil nadpis). V tomto tréningu získate 21 šablón nadpisov, ktoré nútia užívateľov čítať ďalej.

Hodnota kurzu: 47 Eur


Vymýšľanie kolesa odznova je časovo, finančne a aj energeticky náročné. A hlavne ZBYTOČNÉ! Najlepšie je inšpirovať sa tým, čo funguje. Ukladajte si funnely a reklamy, ktoré na internete nájdete, behom 5 sekúnd, aby ste sa k nim vedeli vrátiť, keď sa budete chcieť inšpirovať pri tvorbe vlastných.

Hodnota kurzu: 9Eur


Dokáže človek, ktorý nemá žiadne grafické cítenie, urobiť web, ktorý by nepôsobil na ľudí odpudivo? Určite! Pokiaľ bude dodržiavať princípy "hackovania" grafiky.

Hodnota kurzu: 27 Eur


Neviete, čo sú to funnely a ako vám dokážu pomôcť? V tomto tréningu sa pozrieme detailne na to, prečo fungujú omnoho lepšie ako starý typ webu a odhalíte aj 13 typov funnelov, ktoré vám môžu zvýšiť tržby.

Hodnota kurzu: 47 Eur


Tento funnel za rok vygeneroval obrat viac ako 40.000 Eur (len tento jeden funnel) a väčšina predajov bola MIMO databázy. Klienti prichádzali z reklamy.

Hodnota kurzu: 27 EurNa internete je tak veľa rôznych stratégií, že človek by potreboval 4 životy, aby ich naštudoval. Avšak 90% z nich nefunguje veľmi dobre, alebo zaberajú veľa času. A pritom nám stačia len 4 z nich. Venujeme sa im potom v celom Funnel Clube detailnejšie.

Hodnota kurzu: 47 Eur


Rozanalyzoval som jeden z našich funnelov, ktoré nám dokážu získavať kontakty na potenciálnych zákazníkov najlacnejšie. Naučíte sa aj tip, ako efektívne sa dá využiť ďakovacia stránka na zvýšenie predajov.

Hodnota kurzu: 37 Eur


Keď som sa prvýkrát prihlásil do Smartemailingu, nevedel som, kde sa pohnúť. Ale po čase som zistil, že používam len 10-15% funkcionalít a to bohate stačí. Návod krok za krokom, ktorých 10-15% využívam, nájdete v tomto tréningu, aby ste aj vy mohli robiť efektívny email marketing.

Hodnota kurzu: 37 Eur


Detailne sme rozanalyzovali funnel, ktorý za pár mesiacov v USA zarobil viac ako 400.000 dolárov. V tomto tréningu nájdete inšpiráciu, čo použiť vo svojom funnely, aby ste mohli získať viac zákazníkov.

Hodnota kurzu: 27 Eur


Že vraj na Slovensku a v ČR ľudia nemajú peniaze na drahé kurzy a programy. To nie je až tak pravda. Michal Kopecký v tomto tréningu detailne rozanalyzoval svoj funnel, cez ktorý predávali program za 3.000 Eur. Inšpirujte sa aj vy.

Hodnota kurzu: 37 Eur

Tak, ako sa dom nestavia bez projektu, tak by sa nemal ani funnel. Rozdiel je ten, že keď máte chytrý nástroj (ako napr. Funnelytics), tak projekt na funnel dokážete vyklikať za 5 minút a mať tak stále prehľad, čo ešte vo funnely treba dokončiť.

Hodnota kurzu: 9 Eur


Stano v tomto tréningu prezradí, ako predal 1.222 svojich kníh, dostal sa do TV JOJ, vypublikoval článok, ktorý videlo viac ako 11.000 ľudí a vygeneroval obrat 14.230 Eur len za 75 dní. A vy môžete použiť podobnú stratégiu.

Hodnota kurzu: 37 Eur


Najťažšie v dnešnej dobe plnej reklamy je získať pozornosť potenciálneho klienta. Súhlasíte? Preto si v tomto tréningu ukážeme, ako vytvoriť už za 1 deň digitálny miniprodukt, ktorý pritiahne jeho pozornosť ako magnet.

Hodnota kurzu: 47 Eur


Neverím, že by ste chceli zažiť pocit, že vám príde domov list zo súdu, aby ste zaplatili pokutu na nelegálne použitie obrázku na svojom webe. Je lepšie sa tomu vyhnúť tým, že budete obrázky sťahovať z overených fotobánk. Tu nájdete 10 takých, ktoré sú zdarma.

Hodnota kurzu: 9 Eur


Získajte 7 šablón predajných emailov, ktoré obsahujú etickú psychológiu predaja. Stačí vyplniť prázne miesta a šablóna emailu sa už postará o to, aby ste zvýšili šance na získanie zákazníkov.

Hodnota kurzu: 37 Eur


Ak ste sa doteraz trápili, čo napísať do emailov (obsahových ale aj predajných), aby ich vaši potenciálni zákazníci otvárali a klikali na odkazy v nich, tak už nemusíte. Vďaka metóde hackovania emailov prídete na nápady veľmi rýchlo.

Hodnota kurzu: 27 Eur


Rýchlokurz tvorby funnelových stránok v Miowebe. Naučíte sa základné ovládanie Miowebu, aby ste mohli začať tvoriť svoje prvé funnely.

Hodnota kurzu: 17 Eur


Hackol som skript Russella Brunsona, ktorý týmto spôsobom so svojim tímom predávali produkty za 25.000 dolárov.

My sme si ho potom upravili a predávali naše konzultačné balíčky za 1.000 Eur. Za rok sme tak získali klientov na konzultácie za cca. 50.000 Eur. Funguje preto tak dobre, lebo používa OBRÁTENÚ psychológiu predaja.

Hodnota kurzu: 37 Eur


Prejdeme spoločne 30 mega úspešných reklám na Facebooku. Reklám, ktoré získali tisíce lajkov, zdieľaní a desiatky až stovky komentárov. Do týchto reklám ich majitelia investovali desaťtisíce dolárov. A ak by tie reklamy nefungovali, tak by ich vypli. Vďaka nim získate inšpiráciu, čo funguje. Tak už nemusíte strieľať naslepo a môžete rovno triafať do čierneho.

Hodnota kurzu: 37 Eur


Bežne na webových stránkach zanecháva kontakt maximálne 1% ľudí. Ako vytvoriť stránku, kde zvykne zanechať kontakt aj 35-45% potenciálnych zákazníkov, to sa dozviete v tomto tréningu.

Hodnota kurzu: 47 Eur


CELKOVÁ HODNOTA: 683 Eur

Dnes môžete všetkých 21 tréningov získať namiesto predplatného Froby.

Namiesto sľubov prinášame VÝSLEDKY. Pozrite si:

Reálne Príbehy, 
Reálnych Podnikateľov

Lýdia MACHOVÁ - jazyková mentorka:

Matúš ŠPIRKO - kondičný tréner:

Patricie SCHWARZOVÁ - výživová poradkyňa:

Roman ŠABÍK - staviteľ prírodných záhrad:

Evka MIKLUŠKOVÁ - pomáha ženám schudnúť:

Adrian MOKRIŠ - výrobca vlasovej kozmetiky:

Michal PATAKY - víťaz súťaže FIT leader 2017:

"Erik, je to aj pre mňa?"

Nie som úplný začiatočník a zákazníkov z internetu získavam už nejaký čas. Je to tiež pre mňa?

Otázkou je, či ste spokojný s tým, koľko zákazníkov z internetu získavate.

Ak ich je viac, ako dokážete obslúžiť a cítite, že vašim problémom nie je nedostatok zákazníkov, tak v takom prípade to pre vás nie je.

Ale ak ste v situácii, kedy síce zákazníkov z internetu získavate, ale nie je ich toľko, koľko by ste si priali, rozhodne odporúčam vstúpiť do kurzu.

Garantujem vám, že sa dozviete nové veci, o ktorých ste predtým nepočuli, a ktoré vám môžu pomôcť získať viac zákazníkov.

V princípe nemáte čo stratiť. Môžete len získať.

Som úplný začiatočník a nie som si istý, či to technicky zvládnem. Je to tiež pre mňa?

Skvelá správa je, že doba pokročila. A skvelou správou je to z 2 dôvodov:

1) Výrazné zjednodušenie technickej náročnosti

Veci, ktoré sa v minulosti zdali technicky náročné a bolo potrebné k nim objednávať služby grafikov, programátorov a IT expertov, sa dnes výrazne zjednodušili.

Základné úpravy na webe vďaka novým systémom zvládne naozaj každý, kto vie odoslať e-mail alebo vie používať Facebook.

Netvrdím, že nie je potrebné venovať nejaký čas učeniu, to určite bude treba, ale za pár hodín, max 2-3 dni, sa to dokáže po technickej stránke naučiť naozaj každý, kto chce.

Otázkou teda je, či naozaj chcete?

1) Ľahká pomoc od iných

Ak si i napriek tomu budete myslieť, že nie ste technický typ, ktorý to zvládne, tak je tu stále možnosť nájsť si pomoc.

A tu vám dokáže pomôcť ktokoľvek, kto je trošku technicky zdatnejší ako vy. Nemusí to byť programátor, ani grafik, ani administrátor webu.

Môže to byť pokojne vaše dieťa, ktoré vie intuitívne ovládať nové aplikácie. 

Môže to byť váš kamarát, známa. Ktokoľvek, kto je trošku technicky zdatnejší ako vy a naučí sa to. Ak tomu dá trošku času, dá sa to naozaj naučiť.

Poznám veľa podnikateľov, ktorým s webmi pomáhajú práve ich deti. Pritom tie deti nie sú ničím mega-extra-turbo výnimočné. Deti sa len neboja nových vecí a preto sa ich rýchlo učia. 🙂

Napíšte nám, prosím, ako odpoveď na email, ktorý ste dostali, či si želáte namiesto predplatného aplikácie Froby využiť členstvo vo Funnel Clube alebo vrátiť alikvotnú čiastku.

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám, radi vám pomôžeme :)

Andrea Winslow
zákaznícka podpora
Mobil: +421 948 907 599
E-mail: podpora@erikhoffmann.sk